Vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Čtyřlístek, Planá

Náš DD

Dětský domov Čtyřlístek se stal jedním z vítězů soutěže „Vyčisti les“
Letos na podzim jsme se zapojili do soutěže „Vyčisti les“, kterou pořádala agentura GetFound.cz. Úkolem bylo uklidit část lesa nebo parku v blízkém okolí místa, kde žijeme. S vybráním místa nebyl žádný problém, protože místní parky i lesy v okolí jsou bohužel plné odpadků. Za poměrně krátký čas jsme nasbírali v zámeckém parku v Plané celkem tři pytle odpadků.
Soutěže se zúčastnilo celkem několik desítek týmů. Výherce vybírala komise složená ze zástupců agentury GetFound.cz, a náš domov byl vybrán jako vítězný spolu s dalšími třemi soutěžními týmy. Každý ze čtyř výherců získal finanční částku 6000,- Kč, za kterou si můžeme pořídit něco pěkného do našeho domova.
Kromě finančního ocenění máme radost také z toho, že jsme udělali něco pro přírodu kolem nás. Je přece mnohem hezčí, když nám pod nohama na podzim šustí suché listí, než igelitové sáčky a jiné odpadky.

Připojujeme se k 3. ročníku soutěže Vyčisti les 2021

Proč jsme se zapojili?
O čisté lesy a okolí se každý rok stará víc a víc lidí, ale i tak potřebujeme další pomocníky. V přírodě stále najdeme pohozené prázdné plastové lahve, obaly od tyčinek, igelitové tašky a jiné odpadky. Plasty ohrožují zvířata, která je mohou omylem sníst nebo se do nich zachytit.

Projděte se na pár minut venku a zjistíte, kolik nepořádku lidé dokáží vyprodukovat. My si však myslíme, že stačí pár šikovných rukou a příroda rázem prokoukne.

Jak jsme se do soutěže zapojili?
Chceme si v našem okolí udělat čas a nasbírat, co nejvíce odpadků. Odpadky se často skrývají na loukách, v lese, v trávě, v městských parcích, u rybníků, řek nebo okolo chat.

Až odpadky nasbíráme, uděláme fotku nebo video, které zašleme organizátorům soutěže a hotovo. Pak už jen musíme počkat na vyhlášení :).

Co můžeme vyhrát?

Díky agentuře GetFound.cz, která soutěž pořádá, můžeme získat peníze od partnerů soutěže na vybavení našeho zařízení. Partnery soutěže jsou:

Cashbot.cz – peníze pro podnikatele – 3000 Kč
DenisHenry.cz – kuchyňské vybavení – 3000 Kč
Jobstack.it – nabídky míst pro IT – 3000 Kč
Srovnání-makléřů.cz – nejlepší realitní makléři – 3000 Kč
Tiskařík.cz – fotokalendáře, fotoknihy a fotoobrazy – 3000 Kč
Tiskijakduha.cz – náplně a tonery do tiskáren – 3000 Kč
Vínoodbodláků.cz – široká nabídka vín – 3000 Kč
Kwcz.cz – profesionální realitní marketing – 3000 kč

Máme možnost vyhrát 6000 Kč, tak nám držte palce :).

Stránka soutěže:
vycistiles.cz
Video ZDE