Vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Čtyřlístek, Planá

Náš DD

Prázdniny
Prázdniny jsou v plném proudu. Někteří z nás je tráví u rodičů nebo jiných příbuzných, my ostatní jezdíme na výlety a pobyty do blízkého i vzdálenějšího okolí, nebo odpočíváme na zahradě u bazénu.
Hned první prázdninový den jsme vyrazili do zábavního parku do Německa a moc jsme si to užili. A v prvním prázdninovém týdnu jsme vyrazili s tetou Sandrou a tetou Štěpánkou na Hracholusky, kde to bylo také parádní – můžete shlédnout pár fotek z obou akcí ve fotogalerii.
Stihli jsme už také výlet do plzeňské ZOO, kde se to líbilo hlavně našim nejmenším. Ještě nás o prázdninách čeká výlet do lomu v Pavlovicích, kde budeme i nocovat a také návštěva lomu Mořina (Velká Amerika) – do obou lomů nás vezme strejda Jirka, který se do těchto lomů se jezdí ve volném čase potápět.
Také se chystáme s tetami na týden do Horní Blatné a na týden na Šumavu.

Zatím se nám nechce moc myslet na to, co nás čeká s novým školním rokem. Několika z nás začne v září nová životní etapa. Stanou se z nás školáci, z některých dokonce středoškoláci a s tím bude spojena určitě celá řada povinností… ale to budeme řešit až v září, teď hurááá, jdeme si dál užívat prázdniny.